REKLAMA NA INTERNETE PRE FIRMY V PREŠOVE

Sme profesionáli, ktorí pomôžu vašej firme získať viac objednávok prostredníctvom online reklamy.

Chápeme výzvam, ktorým čelia malé a stredné firmy v dnešnom online prostredí. To, čo nás odlišuje je to, že dodávame personalizované služby šité na mieru pre vaše podnikanie.

Online reklama pre firmu

VIAC AKO 260 KLIENTOV

Sme experti, ktorí doručujú špičkové služby. Pomohli sme už viac ako 260 klientom. Prečítajte si recenzie o našej práci.

PLATÍTE AŽ KEĎ ZAČNEME PRACOVAŤ

Celá komunikácia pred začatím spolupráce je zadarmo. Zadarmo navrhneme ideálnu stratégiu a vykonáme audit vašich reklám.

SPOLUPRÁCU MÔŽETE UKONČIŤ KEDYKOĽVEK

Našu spoluprácu môžete kedykoľvek ukončiť alebo flexibilne prispôsobiť aktuálnym potrebám.

Buďte prvý na Google

Textová reklama v Google vyhľadávaní, ktorou zabezpečíme, že vaša stránka sa bude zobrazovať na prvých pozíciách v Google vyhľadávaní. PPC reklamu nastavíme tak, aby sa zobrazila správnemu užívateľovi vo chvíli, keď hľadá službu, ktorú poskytujete. 

Textová reklama si vyžaduje pravidelnú kontrolu, aktualizáciu kľúčových slov, textov reklám a zmenu cenových ponúk na základe výsledkov.

Google reklama pre firmy

Reklama na Facebooku

Zvýšte počet návštev vašej webovej stránky a povedomie o značke v priebehu niekoľkých dní vďaka personalizovanej reklame na Facebooku.

Reklamu detailne zacielime na základe veku, pohlavia, polohy, záujmov a správania užívateľov. Vždy testujeme rôzne varianty publík a formátov reklamy, aby sme vyťažili z vášho rozpočtu čo najviac.

Vďaka našej expertíze a profesionálnej správe Facebook reklám dokážeme na váš web priviesť kvalifikovanú návštevnosť, maximalizovať dosah vašej značky a v konečnom dôsledku získať nových zákazníkov.

Facebook reklama pre firmy

Kontrola web stránky

Ako odborníci na online marketing vám pomôžeme s optimalizáciou vašej webovej stránky pre zvýšenie jej výkonnosti a získanie lepších organických pozícií v Google vyhľadávaní.

1. Kontrola on-page SEO elementov

Vykonáme audit vašej web stránky. Skontrolujeme elementy, ktoré sú dôležité pre pozíciu web stránky vo vyhľadávaní. Medzi tieto elementy patri (nadpis stránky, popis, kľúčové slová v texte, štruktúra textu, alt texty, nadpisy h1, h2 …,).

2. Kontrola na základe princípov psychológie predaja

Správnym textom, obrázkom, poradím prvkov, farebným zvýraznením dokážete ovplyvniť správanie užívateľov na vašom webe. Medzi dôležité princípy patrí sociálne schválenie, ukotvenie, predvolené možnosti … ).

Celkovo skontrolujeme 46 elementov. Výstupom je .pdf, ktoré vám poskytne prehľadné, detailné informácie ako výrazne zlepšiť výkonnosť webu. 

Kontrola web stránky

Zistite cenu za reklamu teraz zadarmo

O akú službu máte záujem

Firmy, ktorým pomáhame

Firme Bamida, ktorá sídli v Prešove dlhodobo vytvárame a  spravujeme Google a Facebook reklamu.

STAV-EU realizuje anhydritové potery. Firme sme zabezpečili audit web stránky a nastavili profesionálnu reklamu na Google.

Slovenský výrobca kuchýň, pre ktorého sme vytovrili efektívne reklamy v Google vyhľadávaní a na Facebooku. 

MKCompany poskytuje služby v oblasti vodoinštalácií a kúrenia. Vytvorili sme pre nich Google PPC reklamu.

Certifikovaný partner Google

Sme  certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast firiem.

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte konzultáciu ešte dnes. Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím online reklamy.

+421 948 114 238 | Poslať správu

Po – Pia, 09:00 – 17:00