DIGITÁLNA AGENTÚRA UBUNLO

Digitálne agentúra Ubunlo

Naša vášeň pre marketing z nás vybudovala spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby online marketingu. Poslaním digitálnej agentúry Ubunlo je zákazníkom doručiť služby najvyššej kvality. Veríme, že práve tento prístup zameraný na zákazníka nás radí medzi najlepšie digitálne agentúry. Skutočne sa usilujeme o rast podnikania našich klientov.

Naše služby poskytujeme za férové ceny a vždy vám vysvetlíme a doporučíme, ktoré online kanály sú pre váš online projekt ideálne a doručia požadované výsledky.

Akcelerátor predajov v krátkom časovom horizonte ONLINE REKLAMA

Statégia reklamných kampaní
Google reklama
Google Shopping
Facebook reklama
Instagram reklama
Dynamický remarketing
Video reklama na YouTube
Cenové porovnávače Heureka, Favi, Biano
Audit aktuálnych reklamných kampaní
Facebook pixel
Meranie konverzií

Dosahovanie dlhodobých cieľov ONLINE MARKETING A DLHODOBÝ ROZVOJ

Analýza kľúčových slov
Návrh štruktúry kategórií a blogov
Analýza organických pozícií
Analýza konkurencie
Analýza príležitosti
Konzultácia SEO
E-mail marketing
Optimalizácia pre maximalizáciu objednávok
Zlepšovanie návratnosti investície na reklamu ROAS
Zvýšenie zisku a objemu predaja

Marek Páll

Marek stojí za celým projektom digitálnej agentúry Ubunlo, ktorému venuje veľkú dávku energie každý deň. V Sydney pracoval ako online marketingový špecialista pre popredné Austrálske e-shopy, zaoberajúce sa predajom prémiovej kozmetiky. Komplexné skúsenosti s riadením e-shopu získal na pozícií manažéra logistiky pre jednu z najväčších online lekárni pôsobiacu na rakúskom a nemeckom trhu. Rozhodnutie spraví vždy až po analýze množstva dát a predikcii možných výsledkov reklamných kampaní. Marketingové vzdelanie si doplnil štúdiom v Sydney.

Špecializácia

Klientom pomáha pri vytváraní celkovej stratégie so zameraním sa na návratnosť investovaných financií. Veľký dôraz kladie na komunikáciu a aktívnu spoluprácu s klientom pre zabezpečenie čo najlepších výsledkov. Poskytuje konzultácie na mieru pre zabehnuté, ale aj novo vznikajúce projekty, ktoré potrebujú správne nasmerovať v online prostredí.

Certifikáty

Google reklama vo vyhľadávacej sieti, Google Shopping, Obsahová sieť Google, YouTube reklama.

Miroslav Páll

Miroslav začal s online marketingom v roku 2015, kedy prvý krát okúsil silu online reklamy, keď pre svoj podnikateľský projekt spustil prvú reklamnú kampaň na sociálnej sieti Facebooku. Je špičkovým odborníkom v oblasti nastavenia reklamných kampaní nielen na sociálnych sieťach. Marketingové znalosti naberá z prednášok a konferencií popredných slovenských a zahraničných odborníkov. Aktívne sa podieľa na tvorbe detailných návodov z oblasti Google Ads, Google Analytics a Facebook Ads, aby mohol svoje znalosti ďalej sprostredkovať podnikateľom a začínajúcim marketérom.

Špecializácia

Zameriava sa na remarketing, reklamu na sociálnych sieťach, správne meranie konverzií na webových stránkach a optimalizáciou XML Feedov pre cenové porovnávače.

Špičkové know-how

Google partner

Digitálna agentúra Ubunlo je certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast e-shopov a firiem.

Shoptet Partner

Online marketingová agentúra Ubunlo má vytvorené partnerstvá s poskytovateľmi e-shopových riešení.

Heureka Partner

Online marketingová agentúra Ubunlo je držiteľom odborného certifikátu Heureky.

Výsledky reklám

Digitálna agentúra, ktorá sa sústredí sa na najdôležitejšie metriky.

Obrat za posledných 12 mesiacov

Ročný obrat, ktorý pre klientov dosahujeme len z platenej reklamy

%

Priemerný ROAS

Za každé investované euro klienti v priemere utržia 7,6€.

Klientov

Online reklamu sme nastavili už pre viac ako 260 klientov.

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes. Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím online reklamy.

+421 948 114 238 | Poslať správu

Po – Pia, 09:00 – 17:00

Komu pomáhame

E-shop eltrox.sk ponúka kamerové systémy a elektroniku. Portfólio tvorí viac ako 5900 produktov.  

E-shop 4robot pôsobí na 6 trhoch sveta a je zameraný na predaj náhradných dielov pre robotické a klasické vysávače.

STAV-EU realizuje anhydritové potery po celom Slovensku. Firme sme zabezpečili audit web stránky a nastavili profesionálnu reklamu na Google.

Špecializovaný e-shop kde nájdete všetko pre vybavenie autoservisu alebo pneuservisu. S e-shopom spolupracujeme dlhodobo od roku 2020.

Digitálna agentúra.
Naše hodnoty.

Spoľahlivosť
To, že si nás vyberiete ako partnera pre vaše podnikanie nie je pre nás samozrejmosťou. Preto vždy konáme zodpovedne, sme spoľahlivý dlhodobý partner, ktorý neustále sleduje výkonnosť marketingových aktivít a dbá na vynikajúcu komunikáciu.

Transparentnosť a úprimnosť
S našimi klientmi udržiavame otvorený a transparentný vzťah. Vždy vás informujeme o aktuálnych výsledkoch a o krokoch, ktoré je potrebné podniknúť na ich zlepšenie. Naša komunikácia je založená na úprimnosti, aby ste mali jasný obraz o pokroku a možnostiach ďalšieho rozvoja.

Odbornosť a efektivita
Neustálym vzdelávaním a širokým spektrom skúsenosti klientom poskytujeme profesionálnu službu na vysokej úrovni so zameraním sa na zhodnotenie každého investovaného eura. Neustále sa zameriavame na návratnosť vašej investície do reklamných kampaní. Naším cieľom je, aby vaše podnikanie rástlo s našou podporou.

Odhodlanie pre výnimočné výsledky
Pri našej práci slovo „nie“ alebo „nedá sa“ neexistuje. Sme odhodlaní stráviť hodiny analyzovaním a testovaním pre dosiahnutie a doručenie čo najlepšieho výsledku, ktorý predčí vaše očakávania.