EFEKTÍVNA REKLAMA PRE ESHOP

Špičková propagácia eshopu s cieľom získať nových zákazníkov.

Propagácia e-shopu prostredníctvom online reklamy.

Propagácia eshopu

Propagácia eshopu od profesionálov. Naším cieľom je pre váš eshop stanoviť ideálnu stratégiu reklamných kampaní, ktoré prinesú čo najviac nákupov za čo najnižšie náklady. Pomôžeme vám ušetriť financie potrebné na nastavenie reklám. Odporučíme vám len efektívne typy reklám vhodné pre váš eshop. Ušetrené financie investujeme do reklamného rozpočtu.

Reklamu sme nastavili už pre 210 eshopov.

VIAC AKO 210 ESHOPOV

Sme experti, ktorí doručujú špičkové služby. Pomohli sme už viac ako 210 eshopom. Prečítajte si recenzie o našej práci.

PLATÍTE AŽ KEĎ ZAČNEME PRACOVAŤ

Celá komunikácia pred začatím spolupráce je zadarmo. Zadarmo navrhneme ideálnu stratégiu a vykonáme audit vašich reklám.

SPOLUPRÁCU MÔŽETE UKONČIŤ KEDYKOĽVEK

Našu spoluprácu môžete kedykoľvek ukončiť alebo flexibilne prispôsobiť aktuálnym potrebám.

Certifikovaný partner Google

Digitálna agentúra Ubunlo je certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast eshopov a firiem.

1. Textová reklama pre eshop

Dôležitý je zoznam kľúčových slov, ktoré sú relevantné pre vaše produkty.
Je potrebné pracovať so správnym typom zhody kľúčových slov aby bol váš rozpočet umiestnený správne a nebol minutý na nesprávne výrazy. Tento typ reklamy sa užívateľovi zobrazí vo chvíli keď je jeho hľadaný výraz rovnaký alebo podobný ako kľúčové slovo. Textová reklam si vyžaduje neustálu kontrolu, aktualizáciu kľúčových slov, textov reklám a zmenu cenových ponúk na základe výsledkov.

 

2. Google Shopping

Propagácia eshopu pomocou reklamnej kampane Google Shopping je skvelá v tom, že užívateľ hneď v Google vyhľadávaní vidí fotografiu produktu, cenu a názov eshopu, ktorý produkt predáva. Tento typ reklamnej kampane veľmi odporúčame nastaviť každému majiteľovi eshopu. Základom kampane je kvalitný XML Feed a správna voľba stratégie ponúkania cien podľa vývoja reklám. Ak máte v portfóliu produkty, ktorých marže sú rôzne nezabudnite vytvoriť niekoľko samostatných kampaní so stratégiou ponúk, ktorá bude prispôsobená výške marže.

Reklama pre e-shop. Kampaň Google Shopping.

3. Dynamický remarketing

Ak je konverzný pomer eshopu 4% znamená to, že len veľmi malá časť užívateľov, ktorí navštívili eshop dokončili nákup. Až 96% užívateľov opustilo eshop bez toho, aby vykonali nákup. Je nesmierne dôležité osloviť týchto užívateľov znovu s personalizovanou reklamou a zobraziť im presne ten istý produkt, ktorý si v eshope pozerali. Týmto spôsobom zabezpečíte, že sa užívateľom pripomeniete v správny čas, na správnom mieste a môžete ich motivovať k nákupu. Dynamický remarketing patrí k základným typom reklamy pre eshop.

Dynamický remarketing ako reklama pre e-shop, princíp funkcie.

Meranie konverzií (nákupov)

Propagácia eshopu sa nezaobíde bez merania konverzií. Bez merania konverzií nedokážete správne určiť, ktorú kampaň, kľúčové slovo alebo reklamu máte zastaviť z dôvodu, že nie je efektívna a nezarába vám peniaze. Správne nastavenie konverzných akcií tvorí základ pre spustenie reklamnej kampane, ktorá má byť efektívna. Bez správneho nastavenie konverzií nedokážete kampaň vyhodnocovať a optimalizovať. Stopercentne zabezpečte meranie konverzií pred spustením reklám.

Prípadové štúdie

Prípadová štúdia e-shop 4robot.

4robot – za 3 roky na 6 trhoch s viac ako 1400 objednávkami mesačne

Dlhodobá spolupráca od vzniku e-shopu až po expanziu na nové trhy v Európe. Úspešné kampane na Google a Facebooku od začiatku spolupráce.

Prípadová štúdia e-shopu futbalovedarceky.

Futbalovedarčeky – z 0 na 854 objednávok mesačne

Komplexná stratégia online reklám na Google priniesla viditeľné výsledky a počet nákupov sa každým mesiacom zvyšuje.

Ako sme zvýšili konverzie o 43%

Catwalk – nárast konverzií o 262% na Austrálskom trhu

Vytvorenie novej štruktúry Google Ads a využitie Smart biddingu prinieslo pokles v cene za konverzie až o 28%.

Konzultácia propagácie eshopu s expertom zadarmo

Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes. Zistite ako môže váš eshop rásť s využitím online reklamy.

+421 948 114 238 | Poslať správu

Po – Pia, 09:00 – 17:00

Špičkové know-how

Google partner

Digitálna agentúra Ubunlo je certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast eshopov a firiem.

Shoptet Partner

Online marketingová agentúra Ubunlo má vytvorené partnerstvá s poskytovateľmi eshopových riešení.

Heureka Partner

Online marketingová agentúra Ubunlo je držiteľom odborného certifikátu Heureky.