Z 0 na 854 objednávok mesačne s futbalovedarceky.sk

E-shop futbalovedarceky.sk je ďalší z klientov s ktorým úspešne spolupracujeme dlhodobo od jeho vzniku v Októbri roku 2020. E-shop je zameraný na predaj detských dresov, oblečenia a darčekov pre futbalových nadšencov. Pre e-shop zabezpečujeme kompletnú tvorbu a správu výkonnostných reklám na Googli. 

Prípadová štúdia e-shopu futbalovedarceky.

Fáza 1: Nastavenie Google účtov a konverzií

V úplnom úvode spolupráce sme nastavili účty Google Ads, Google Analytics a Google Merchant Center. V e-shope sme implementovali kódy z Google Ads a Google Analytics pre správne sledovanie nákupov a návštevnosti. Vďaka správnemu nastaveniu kódov a sledovaniu nákupov v Google Ads dokážeme vykonávať správne rozhodnutia v správnom čase a šetriť klientovi náklady na kampane. V e-shope sme tiež zabezpečili vygenerovanie správneho XML feedu pre Google Merchant Center. 

Fáza 2: Aktivácia Google reklám

V Google Ads sme v úvode testovali rôzne typy reklamných kampaní a stratégií ponúkania cien. Na základe získaných dát a nákupov vykonáveme rozhodnutia a úpravy s cieľom dosiahnutia čo najlepších výsledkov. Výkonnosť reklamných kampaní sa tak každým mesiacom zlepšuje a počet nákupov v e-shope stúpa. Primárny zdroj objednávok je na základe Google reklám.

Na obrázku nižšie môžete vidieť aktivované reklamné kampane vo vyhľadávaní Google. Najprv sa zobrazuje Shoppingová reklama a pod ňou sa nachádza textová reklama, ktorá obsahuje rozšírenie o obrázok.

Google reklama

Výsledky a aktuálny vývoj

Počet mesačných objednávok v roku 2023 je v priemere 854. Počas Vianočnej sezóny tento počet výrazne stúpa aj na dvojnásobok čo môžete vidieť na obrázku nižšie, ktorý znázorňuje vývoj počtu mesačných objednávok od Januára 2021.

Buďte aj vy viditeľný v Google keď užívatelia hľadajú produkty, ktoré predávate. Ak sa zaujímate o spoluprácu s nami a chcete dosiahnuť podobné výsledky oslovte nás ešte dnes. Naši experti sú pripravení pomôcť vám dosiahnuť rast a úspech pre vašu firmu.

3 ročná neprerušená dlhodobá spolupráca

Priemerná cena za jeden nákup prostredníctvom Google reklamy

%

Návratnosť investície na reklamu (ROAS)

Čo na výsledky hovorí majiteľ e-shopu?

Požiadajte o konzultáciu

Zvýšte predaj a rast aj vy s našimi osvedčenými stratégiami.

Sme profesionáli, ktorí pomôžu vašej firme získať viac objednávok prostredníctvom online reklamy. Vyplňte nasledujúci formulár a pripravíme vám stratégiu a ponuku na mieru.

Z

Zadarmo

Z

Bez záväzkov

Certifikovaný partner Google

Digitálna agentúra StartupMarketing je certifikovaným partnerom Googlu. Dokazuje to, že vytvárame a spravujeme reklamné kampane, ktoré podporujú rast e-shopov a firiem.

Komu pomáhame

E-shop eltrox.sk ponúka kamerové systémy a elektroniku. Portfólio tvorí viac ako 5900 produktov.  

E-shop 4robot pôsobí na 6 trhoch sveta a je zameraný na predaj náhradných dielov pre robotické a klasické vysávače.

STAV-EU realizuje anhydritové potery po celom Slovensku. Firme sme zabezpečili audit web stránky a nastavili profesionálnu reklamu na Google.

Špecializovaný e-shop kde nájdete všetko pre vybavenie autoservisu alebo pneuservisu. S e-shopom spolupracujeme dlhodobo od roku 2020.

Vyjadrenia ďalších klientov

KONZULTÁCIA ONLINE MARKETINGU S EXPERTOM ZADARMO

Nestrácajte zákazníkov, kliknite na tlačidlo a naplánujte hovor ešte dnes. Zistite ako môže vaše podnikanie rásť s využitím online reklamy.

+421 948 114 238 | Poslať správu

Po – Pia, 09:00 – 17:00